W związku z sytuacją epidemiczną (COVID-19) odbiory osobiste zostały wstrzymane.
keyboard_arrow_up

Tunele foliowe

Najlepsze rozwiązanie dla twojego ogrodu

Nasze tunele foliowe zostały stworzone z myślą o przydomowych ogrodach. Zapewniają najlepsze warunki do szybkiego wzrostu i maksymalizacji plonów roślinnych. Tunele ogrodowe ochronią delikatne warzywa oraz owoce przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.


1

Uniwersalne zastosowanie

Ochrona roślin i warzyw w przydomowym ogródku
Miejsce eksppozycji i upraw roślin w hurtowniach ogrodowych
Składzik magazynowy, chroniący przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi
Możliwość nałożenia nia konstrukcję poszycia z oknami witrażowymi i stworzenie namiotu ogrodowego lub imprezowego
2

Ogólne zalety

Poszycie wyposażone jest w okna z roletami, które można w łatwy sposób zwinąć i przymocować wytrzymałymi klamrami. Całość tworzy mikroklimat sprzyjający szybkiemu wzrostowi roślin, maksymalizuje plony oraz chroni je przed szkodnikami.

Poszycie jest wodoszczelne
Montaż całego tunelu jest bardzo prosty i intuicyjny
Duża przestrzeń umożliwia uzyskanie obfitych i dorodnych plonów
Wysoka brama umożliwia swobodne wykonywanie prac wewnątrz szklarni
Zadzwoń, aby poznać więcej opcji: 32 50 65 880
3x4
2 027,80 zł
3x6
2752,48 zł
3x8
3546,61 zł
4x6
3102,93 zł
4x6
3200.99 zł
4x8
3766,06 zł
3

Plandeka

Gramatura poszycia to 140 g. Wtopiona jest w nią siatka wzmacniająca. Folia posiada filtr UV4, który skutecznie chroni rośliny przed szkodliwym promieniowaniem
Okna umieszczone po dwóch stronach tunelu zapewniają odpowiednią wentylację i cyrkulację powietrza
Moskitiery w oknach zapobiegają dostaniu się owadów do środka tunelu, natomiast rolety pozwalają na regulację dopływu światła
Wygodne wejście znajduje się po obu stronach tunelu i jest zapinane na mocne zamki YKK. Można je w szybki sposób zrolować do góry i zapiąć klamrami
4

Konstrukcja

Do wyboru w zależności od potrzeb są 3 rodzaje konstrukcji, różniących się między sobą rodzajem wzmocnienia
konstrukcje są zbudowane ze stalowych, ocynkowanych rur co zapewnia ochronę przed korozją i gwarantuje wieloletnią exploatację
Średnica rur to fi 38 mm
wszystkie rury są łączone mocnymi śrubami przechodzącymi na wylot
5

Uniwersalne konstrukcje

Mając jedną konstrukcję, możesz mieć u siebie tunel foliowy, składzik magazynowy lub namiot ogrodowy. Wystarczy jedynie nałożyć na nią odpowiednie poszycie. Wszystkie poszycia są dostępne w naszym sklepie.

6

 

Aby kupić namiot, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania:
32 50 65 880

Przyjęcia odbywające się w plenerze nie mogą się obejść bez kilku ważnych elementów, za pomocą których stworzysz optymalne oraz bezpieczne warunki. Jeśli jest to impreza, na której serwowane będzie jedzenie – jednym z takich elementów jest stół (lub stoły) wraz z kompletem krzeseł. Jeśli liczymy na stuprocentową przychylność pogody, takie wyposażenie mogłoby nam wystarczyć. Jednak przeważnie nie ma możliwości, by nie pojawił się nawet lekki wiatr, czy też zbyt intensywnie grzejące słońce, od którego jedzenie zaczyna się rozpuszczać. Dlatego, niezależnie od rodzaju imprezy, warto zainwestować w namiot eventowy.

Namioty na każdą okazję

Przyjęcia rodzinne, wesela, komunie… a może eventy firmowe? Niezależnie od okoliczności, którą chcesz celebrować, warto wyposażyć się w namioty eventowe, które zabezpieczą np. zaplecze gastronomiczne oraz stół lub stoliki, na których serwowane będą posiłki. Zapewnią Twoim gościom schronienie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także ciekawskimi spojrzeniami przechodniów.

Namioty eventowe mogą uświetnić niejedną uroczystość zorganizowaną w plenerze również pod względem wizualnym. Solidną stalową konstrukcję przykrywa poszycie, które atrakcyjnie się prezentuje. Design namiotu możesz zaprojektować samodzielnie, dostosowując go do swoich preferencji. Wystarczy skorzystać z kreatora dostępnego na naszej stronie.

Namiot eventowy – impreza w dobrych rękach

Silniejszy podmuch wiatru, niespodziewany deszcz, natrętne owady (w szczególności komary i osy), unoszący się w powietrzu kurz… wszystkie te czynniki mogą skutecznie utrudnić Twoim gościom skupienie się na dobrej zabawie. Gdy jednak przyjęcie odbywa się pod dachem namiotu eventowego, wszystko jest pod kontrolą!

  • Stalowa konstrukcja zapewnia stabilność, nawet przy silnych podmuchach wiatru.
  • Poszycie wysokiej jakości chroni przed wilgocią.
  • System wywietrzników umożliwia komfortową cyrkulację powietrza.
  • Możliwość zastosowania moskitier.