keyboard_arrow_up

Namioty handlowe

Namioty handlowe DasCompany

Stoisko handlowe jest wizytówką przedsiębiorstwa – składa się na pierwsze wrażenie, które może być czynnikiem decydującym o tym, czy klient zdecyduje się skorzystać z Twojej oferty. Jeśli prowadzisz sprzedaż w terenie, warto zdecydować się na namiot handlowy, który stworzy dogodne warunki do biznesowych negocjacji, czy bezpośredniej sprzedaży.

SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO KREATORA NAMIOTÓW Kreator

Namiot handlowy – pozytywny wizerunek marki

Uporządkowana, dobrze zorganizowana oraz estetyczna przestrzeń handlowa to jeden z elementów składowych wizerunku marki. Zastosowanie atrakcyjnych i wizualnie dopracowanych rozwiązań to niemal konieczność, jeśli zależy nam na tym, aby być dobrze odbieranym przez klientów. Namioty handlowe Das Company z powodzeniem spełniają swoje zadanie, wpisując się w potrzeby Twojej firmy.

Plandeki namiotów, które można u nas zamówić, wykonane są z najwyższą starannością i precyzją. Zastosowano nowoczesne technologie, dzięki czemu nie tylko doskonale spełniają swoje zadanie, ale także prezentują się wyjątkowo estetycznie.

 • Maskownice łączące ściany boczne dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Warto zastosować kolorystykę nawiązującą np. do logo firmy, dbając spójną identyfikację wizualną.
 • Poszycie z oknami zapewnia dostęp światła słonecznego, dzięki czemu nie trzeba stosować dodatkowego oświetlenia sztucznego.
 • System otworów wentylacyjnych pozwala na optymalną cyrkulację powietrza zwiększając komfort przebywania w namiocie handlowym.
 • Szereg zabezpieczeń przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, nadmierną wilgocią, ogniem, a także promieniowaniem UV, zapewniają bezpieczne warunki pracy.

Doskonale dopasowany namiot handlowy

Zamawiając nasz produkt zyskasz rozwiązanie, które możesz elastycznie dopasować do potrzeb firmy, a także okoliczności, w jakich namiot handlowy będzie wykorzystywany.

Skorzystaj ze specjalnego kreatora, umożliwiającego wprowadzenie interesujących Cię parametrów.

 • Wymiary
  Warto uwzględnić taką wielkość i wysokość, aby klienci i kontrahenci mieli zawsze dostęp do produktu, a także mogli swobodnie się poruszać.
 • Typ konstrukcji
  Do wyboru konstrukcje proste i dodatkowo wzmacniane.
 • Rodzaj poszycia
  Plandeki wykonane z polietylenu (PE) charakteryzują się lekkością. Warianty PVC cechuje większa trwałość i odporność, wobec czego namiot może być stosowany przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych.

Podkategorie

Namioty imprezowe <br />Stal + PVC

Namioty imprezowe Stal + PVC

Mobilne pawilony imprezowe to rozwiązanie dla osób prywatnych lub firm zajmujących się organizacją przyjęć plenerowych. Dawniej bankiety na świeżym powietrzu urządzane były wyłącznie w cieplejsze pory roku, przy sprzyjających warunkach pogodow ...
Namioty imprezowe <br /> Stal + PE (Letnie)

Namioty imprezowe Stal + PE (Letnie)

Wiosna i lato obfitują w wiele okazji do celebrowania z rodziną i przyjaciółmi. Każdego roku rośnie popularność przyjęć „pod chmurką”, urządzanych we własnym ogrodzie lub innym, malowniczym miejscu. W takich okolicznościach rodzi się jednak pytanie o ...