W związku z sytuacją epidemiczną (COVID-19) odbiory osobiste zostały wstrzymane. Zachęcamy do zakupów z dostawą 24h.
keyboard_arrow_up

Namioty imprezowe

Namioty imprezowe
DasCompany

Cieplejsze pory roku sprzyjają organizowaniu przyjęć i bankietów na świeżym powietrzu. Rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się w takich sytuacjach, jest wykorzystanie. Konstrukcje te pozwalają na stworzenie nie tylko doskonałych warunków i niepowtarzalnej atmosfery, ale także bezpiecznego schronienia na wypadek niekorzystnej pogody.

SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO KREATORA NAMIOTÓW Kreator

Namioty imprezowe na każdą okazję

Urządzasz przyjęcie okolicznościowe dla rodziny, przyjaciół lub pracowników Twojej firmy? Bankiety plenerowe cieszą się ogromną popularnością. Taką formę przybiera coraz więcej wydarzeń – np.:

  • komunie,
  • wesela,
  • przyjęcia jubileuszowe,
  • wieczory panieńskie i kawalerskie.

Jednym z nieodzownych elementów każdej takiej imprezy jest odpowiednie zadaszenie. Zapewni ono ochronę uczestników przyjęcia oraz suto zastawionego stołu przed działaniem czynników atmosferycznych.

Namiot imprezowy to konstrukcja, której wymiary można indywidualnie dopasować, dzięki czemu doskonale spełni zadanie, jakie jej powierzysz. Odpinane ścianki boczne pozwalają dostosowywać namiot na bieżąco do aktualnych warunków pogodowych. Dodatkowo, dowolne ścianki namiotu możesz podnieść z wykorzystaniem specjalnego zestawu podnoszącego. Dzięki czemu uzyskasz ciekawy efekt wizualny, a także dodatkowe miejsce dla gości.

W namiotach zastosowano także system Air Control, który umożliwia wentylację i zapobiega skraplaniu się wody. Dzięki temu unikniesz efektu sauny, a Twoi goście będą się czuli komfortowo nawet w najbardziej upalne dni.

Okazałe przyjęcie w krótkim czasie? To możliwe!

Chcesz zorganizować wystawne przyjęcie na tzw. ostatnią chwilę? Wynajęcie restauracji jest już niemożliwe, a bankiet na świeżym powietrzu w Twoim ogrodzie nie wchodzi w grę, ponieważ zapowiadają opady deszczu. Namiot imprezowy pozwoli uratować sytuację – nawet jeśli do samego przyjęcia pozostało już dosłownie kilka dni.

Wystarczy skorzystać z kreatora dostępnego na naszej stronie i skomponować indywidualne zamówienie – lub wybrać jedną spośród gotowych konstrukcji. W krótkim czasie wyślemy produkt do Ciebie. Po rozłożeniu namiotu imprezowego pozostaje już tylko wprowadzić do jego wnętrza stoły oraz siedzenia. Wisienką na torcie będzie aranżacja i zastosowanie oświetlenia.