keyboard_arrow_up

Namioty przemysłowe

Namioty przemyslowe DasCompany

Czy warsztat, w którym pracujesz, może elastycznie dopasowywać się do Twoich aktualnych potrzeb – i to bez konieczności przeprowadzania remontów i gruntownych prac budowlanych? Tak. Wystarczy ulokować go w namiocie przemysłowym, który stanowi znakomitą alternatywę dla tradycyjnego budynku.

Najwyższa jakość w korzystnej cenie

Całoroczne namioty przemysłowe są szczególnie godną uwagi alternatywą dla budynków murowanych. Zacznijmy od tego, że montaż namiotu trwa zaledwie kilka godzin – w przeciwieństwie do wybudowania murowanego np. warsztatu. Jest także inwestycją zdecydowanie bardziej przystępną cenowo, co sprawia, że stanowi doskonałą propozycję zarówno dla początkujących przedsiębiorców, jak i tych większych, którzy dynamicznie się rozwijają.

W parze z korzystną cenowo ofertą idzie również bardzo wysoka jakość wykonania, a także dbałość o detale. Każdy namiot przemysłowy Das Company bazuje na solidnej konstrukcji w postaci konstrukcji wykonanej ze stalowych rur pokrytych ocynkiem ogniowym. Ich grubość, a także zastosowane wzmocnienia podłogowe i dachowe, możesz samodzielnie wskazać w Twoim indywidualnym projekcie. Wybrać możesz również rodzaj poszycia, a także optymalne dla Ciebie wymiary konstrukcji. Co zyskujesz?

  • Namiot wykonany z wysokiej klasy materiałów.
  • Solidną konstrukcję odporną na niekorzystne czynniki m.in. atmosferyczne.
  • Liczne możliwości zastosowania.
  • Dopasowanie do potrzeb Twojego biznesu.
  • Korzystna proporcja jakości do ceny.
  • Brak konieczności posiadania pozwoleń budowlanych.

Mobilność i elastyczność

Zastosowanie namiotu przemysłowego jest ciekawą propozycją dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie… wolność. Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? W dowolnym momencie możesz rozbudować istniejącą konstrukcję o kolejny segment, lub połączyć dwa namioty w jeden duży. Zmienia się lokalizacja firmy? Żaden problem – wystarczy złożyć konstrukcję i przetransportować ją w miejsce docelowe. Zarówno demontaż, jak i montaż, to czynność bardzo prosta. Jeśli któryś z elementów uległ przypadkowemu zniszczeniu, w dowolnym momencie możesz go u nas dokupić. Nawet za kilka lat!

Namiot przemysłowy – dla kogo?

Przedstawione rozwiązania z powodzeniem sprawdzą się w przypadku przedsiębiorstw reprezentujących różne sektory rynku. Uniwersalność namiotów przemysłowych oraz najwyższa jakość wykonania, czyni je rozwiązaniami, które można wykorzystać jako warsztat zarówno fotografa, jak i spawacza. Zastosowanie ognioodpornego poszycia oraz systemu wentylacyjnego pozwoli na bezpieczne wykonywanie wewnątrz namiotu wielu prac z wykorzystaniem wysokich temperatur, czy np. lasera.