keyboard_arrow_up

Hale namiotowe

Hale namiotowe DasCompany

Potrzebujesz skutecznej ochrony towarów, maszyn lub pojazdów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi? Zainwestuj w obiekt, który cechuje się możliwością elastycznego dopasowania do Twoich potrzeb oraz sposobu wykorzystania. Hala namiotowa to konstrukcja, którą możesz zaprojektować w taki sposób, aby jak najlepiej spełniała Twoje wymagania. Uniwersalność zastosowania to jej kolejna zaleta.

SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO KREATORA NAMIOTÓW Kreator

Hala namiotowa – przestrzeń, która rośnie wraz z firmą

Wzrost zapotrzebowania na dodatkową powierzchnię magazynową, produkcyjną, czy warsztatową, jest niezmiernie pozytywnym znakiem. Potwierdza bowiem, że przedsiębiorstwo się rozwija. Czasem zmiana ta jest tak dynamiczna, że wymaga podjęcia działań w krótkim czasie. Tradycyjnej hali murowanej nie można wybudować w ciągu jednego dnia. Są jednak inne rozwiązania.

Zastosowanie hali namiotowej umożliwia zyskanie dodatkowych pomieszczeń, których metraż możesz sam wyznaczyć. W zależności od bieżącej sytuacji, czy potrzeb, zyskujesz przestronną i komfortową halę, której powierzchnię będziesz mógł z czasem powiększyć. I zrobisz to równie łatwo i szybko!

Dlaczego hala namiotowa Das Company?

  • Krótki czas realizacji – 24 godziny.
  • Błyskawiczna wysyłka.
  • Łatwy montaż.
  • Przystępna cena.
  • Najwyższa jakość.
  • Uniwersalność.
  • Solidne wykonanie.
  • Gwarancja na okres 12 miesięcy.
  • Dostępność części zamiennych.

Jakość przede wszystkim

Konstrukcje naszych hal namiotowych zapewniają doskonałą ochronę i bezpieczeństwo, a także idealne warunki pracy – niezależnie od branży, jaką reprezentuje Twoje przedsiębiorstwo.

Technologia wykonania oraz uniwersalność konstrukcji sprawia, że hala namiotowa sprawdzi się m.in. w roli dodatkowego magazynu. Jeśli szczególnie zależy Ci na zabezpieczeniu towarów przed działaniem czynników atmosferycznych, system Hermetic zapobiegnie dostaniu się deszczu, śniegu czy kurzu do środka namiotu. Natomiast fartuch retencyjny skutecznie odprowadzi wodę, zapewniając suche wnętrze.

W naszych halach namiotowych zastosowaliśmy także system Air Control, zwiększający cyrkulację powietrza. Dzięki temu stworzysz swoim pracownikom komfortowe warunki.

Podkategorie

Hale namiotowe<br> Stal + PVC

Hale namiotowe Stal + PVC

Szukasz skutecznego rozwiązania na brak przestrzeni np. do przechowywania towarów lub pojazdów należących do przedsiębiorstwa? Doskonałym wyborem jest uniwersalna konstrukcja hal namiotowych stal + PVC. Wzmocniona konstrukcja oraz poszycie wyk ...