Kim jesteśmy

Das Company to przede wszystkim ludzie. Ludzie, których pasje wykraczają poza stereotypowe zainteresowania. Chcemy udowodnić naszym klientom, że można stworzyć unikatowe i nowoczesne rozwiązania, które będą spełniać oczekiwania nawet tych, którzy potrzebują niemożliwego. Dlatego oferujemy Wam najlepsze jakościowo, ale także najbardziej innowacyjne produkty, jakie możecie znaleźć na rynku. Cały czas także ulepszamy to, co dobre, żeby jeszcze bardziej podwyższać nasze standardy.

5 powodów, dlaczego nasze namioty są najlepszym wyborem

Ponad 400 elementów namiotów w naszych magazynach

Z tych elementów składasz dokładnie taki namiot, jaki chcesz

Złożony przez ciebie namiot wysyłamy w 24h

Sam montujesz swój namiot

W każdym momencie go ulepszasz lub zmieniasz

Dlaczego wybraliśmy takie podejście

Zrobiliśmy to po to, aby dostawa była jak najszybsza - wszystkie składowe namiotu są zawsze gotowe do spakowania.

Pozwoliło to także maksymalnie obniżyć ceny naszych produktów.

Zawsze możesz zmienić wygląd namiotu zmieniając kolor maskownic, czy rodzaj ścian bocznych, a także możesz go wydłużyć, skrócić, podnieść czy obniżyć. Nie musisz kupować innego namiotu, wystarczy nabyć potrzebne elementy.

A co najważniejsze - wybierasz nie z tego co jest gotowe, a tworzysz dokładnie to, co jest Ci potrzebne.

Co jest dla nas najważniejsze?

  • Zadowolenie klientów. Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzą na temat naszych produktów. Dlatego każdego klienta traktują indywidualnie i pomogą dobrać produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb.
  • Jakość na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby nasze produkty spełniały wszystkie normy oraz żeby były bezpieczne w użytkowaniu przez wiele lat.
  • Szeroki wybór produktów. W swojej ofercie posiadamy największy wybór namiotów oraz hal namiotowych. Zależy nam na tym, żeby każdy mógł u nas nabyć dokładnie to, czego potrzebuje, bez żadnych kompromisów.
  • Najlepsze ceny. Wiemy, jak istotna jest to kwestia, dlatego dbamy o to, żeby nasze ceny były zawsze konkurencyjne.
  • Kompleksowa obsługa. Współpracujemy z najlepszymi ekipami montażowymi, dlatego nie tylko dostarczymy Ci zamówione produkty, ale również pomożemy Ci je zamontować.

Nasze innowacje

Cały czas ulepszamy nasze namioty, żeby jak najlepiej spełniały one swoje funkcje. Udogodnienia, które wprowadziliśmy w ostatnim czasie, to:

Ściany boczne z roletami

W zimę potrzebujesz namiotu magazynowego, a w lato ogrodowego? Nie musisz kupować dwóch namiotów. Wystarczy, że wybierzesz ścianki z roletami, które możesz szczelnie zamykać. Dzięki temu namiot może spełniać różne funkcje.

Brama typu kurtyna

Otwarcie tej bramy wymaga o wiele mniej wysiłku niż bramy, która jest rolowana do góry. Przez środek kurtyny przechodzi mocny zamek, który dzieli ją na dwa skrzydła. W zależności od potrzeb można otworzyć całą bramą lub jedynie jej połowę.

System Multi-size

Dzięki niemu, tak naprawdę kupujesz nie jeden namiot, a parę namiotów o różnych długościach, ponieważ w każdym momencie możesz dołożyć lub odjąć segment namiotu i uzyskać taką wielkość namiotu, jaka obecnie jest Ci potrzebna.

System Easy Up&Down

Chciałbyś mieć wyższy namiot niż ten, który stoi już u Ciebie? Nie musisz kupować nowego! Wystarczy, że dokupisz segment podnoszący. Możesz podnieść swój namiot nawet na wysokość 4m w ścianie bocznej.

Nasze kompetencje

Zostaliśmy docenieni w rankingu Gazele Biznesu jako jedno z najszybciej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Jednak nie spoczywamy na laurach i cały czas dążymy do tego, żeby być jeszcze lepszymi i docenianymy nie tylko w rankingach, ale przede wszystkim w oczach naszych klientów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam. Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie

Ok