W związku z sytuacją epidemiczną (COVID-19) odbiory osobiste zostały wstrzymane. Zachęcamy do zakupów z dostawą 24h.
keyboard_arrow_up

Namioty garażowe

Namioty imprezowe
DasCompany

Jesień i zima to czas obfitujący w niekorzystne czynniki atmosferyczne. Intensywne opady oraz zalegający śnieg przyczyniają się do niszczenia karoserii – szczególnie w przypadku codziennej ekspozycji. Nie posiadasz garażu, ani nawet pozwolenia na jego wybudowanie? Namiot garażowy może być rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki niemu zyskasz bezpieczne i zadaszone miejsce postojowe, a także dodatkowe miejsce np. do przechowywania przedmiotów.

SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO KREATORA NAMIOTÓW Kreator

Wysoka jakość i skuteczna ochrona

Solidna konstrukcja każdego namiotu garażowegoskłada się z systemu stalowych rur i wzmacnianych łączeń. Projektując namiot, możesz sam zdecydować, czy będzie on posiadać dodatkowe wzmocnienia dachowe oraz podłogowe. Wysoka jakość poszycia dodatkowo przyczynia się do skutecznej ochrony. W efekcie otrzymujesz produkt, który m.in.:

  • dzięki zastosowaniu poszycia PVC oraz wzmacnianej konstrukcji, jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych;
  • poszycie PVC posiada takie zabezpieczenia, jak fartuch retencyjny i otwory wentylacyjne, wobec czego doskonale zabezpieczy pojazd przed korozją spowodowaną nadmiarem wilgoci;
  • poszycie FR i SFR wykazuje wysoką ognioodporność, dzięki czemu we wnętrzu namiotu możesz bezpiecznie wykonywać takie prace, jak np. spawanie.

Namiot garażowy – zastosowanie

Głównym celem, do którego produkt został przeznaczony, jest oczywiście zabezpieczenie samochodu. W namiocie garażowym możesz przechowywać również inne pojazdy – np. rowery, motocykle, czy quady. Doskonale nadaje się także dla przyczep campingowych i kamperów.

Zamawiając namiot garażowy, wskazujesz jego wymiary, m.in. wysokość, którą – w razie potrzeby – również można dodatkowo zwiększyć (w konstrukcjach z użyciem rur fi 50 mm). W ten sposób możesz wykorzystać namiot do garażowania pojazdów wielkogabarytowych. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo wysoki wjazd, a także różne możliwości otwierania bramy (rolowana do góry lub na boki).

Namiot, podobnie jak tradycyjny garaż, z powodzeniem pomieści również wiele innych przedmiotów (np. elementy wyposażenia, zapasowe koła, przydatne urządzenia). W dowolnej chwili możesz rozbudować konstrukcję, zwiększając tym samym powierzchnię namiotu garażowego i np. w jednej części przechowywać pojazd, zaś w drugiej urządzić miniwarsztat.