• Pytania odnośnie produktów
  Co oznaczają nazwy poszyć?

  Namioty, które mają w nazwie “Flex” posiadają gramaturę dachu 560 g/m2 oraz ścian bocznych 500 g/m2. Dach w tego typu poszyciu jest w jednym kawałku i nie ma możliwości go ani wydłużać, ani skracać.

  Namioty Multi mają gramaturę dachu 580 g/m2 i jest segmentowany. Oznacza to, że w każdym momencie można dodać lub odjąć 1- lub 2-metrowe segmenty, zmieniając w ten sposób długość namiotu.

  Poszycie namiotów FireStop jest ognioodporne i posiada gramaturę 620 g/m2. Natomiast poszycie FireOne oprócz tego, że również jest ognioodporne, to składa się z dachu i ścian bocznych połączonych ze sobą oraz z wjazdów, które posiadają dodatkowe mniejsze wejścia, o szerokości 0,5m.

  Materiał we wszystkich powyższych poszyciach to gumowane PVC, przypominające plandekę używaną na TIRach.

  Poszycie Comfort posiada gramaturę 240 g/m2 i zaleca się stosowanie go jedynie w okresie letnim. Materiał, z którego stworzone jest poszycie to polietylen (PE).

  Czym różni się namiot letni od całorocznego?

  Namioty letnie posiadają konstrukcję summer, summer plus lub summer floor. Konstrukcje te oparte są na rurach fi 38 mm. Można je w łatwy i szybki sposób zmontować i zdemontować.

  Namioty zimowe są oparte na mocniejszej konstrukcji opartej na rurach fi 50 mm. Posiadają także szereg wzmocnień, które powodują, że namiot jest odporny na niekorzystne warunki pogodowe.

  Czy jest możliwość kupienia namiotu na wymiar?

  W swoich magazynach posiadamy już gotowe namioty, dlatego nie ma możliwości zamówienia ich na wymiar. Jednak w swojej ofercie posiadamy bardzo duży wybór rozmiarów, a także możliwość wydłużania namiotów oraz ich podwyższania, także na pewno każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie.

  Czy można zrobić wejście na dłuższym boku namiotu?

  Namioty mają odpinane ścianki boczne co 2 metry. Dlatego każdą ściankę można odpiąć i w ten sposób uzyskać dodatkowe wejście.

  Czy istnieje możliwość zakupu jedynie konstrukcji lub samego poszycia?

  Tak, istnieje możliwość osobnego zakupu poszycia lub konstrukcji.

  Gdzie można obejrzeć rozłożone namioty?

  Rozłożone namioty magazynowe oraz imprezowe można obejrzeć w siedzibie naszej firmy, w Trzebini, na ul. Przemysłowej 10.

 • Pytania odnośnie zamówienia
  Jaki jest czas realizacji?

  Każde zamówienie realizujemy w 24 godziny od jego złożenia. Wysyłka naszych namiotów odbywa się w godzinach 8:00 - 14:00.

  W jaki sposób można złożyć zamówienie?

  Zamówienie można złożyć poprzez nasz sklep internetowy, bądź drogą mailową. Istnieje możliwość także zakupu osobistego w siedzibie naszej firmy.

  Czy istnieje możliwość zakupu na raty?

  Obecnie nie oferujemy zakupu naszych namiotów w systemie ratalnym. Jeżeli jednak są Państwa zainteresowani tą formą sprzedaży, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w serwisie Allegro, gdzie można skorzystać z rat PayU.

  Jakie są formy płatności?

  Za nasze namioty można zapłacić poprzez dotpay, tradycyjnym przelewem bankowym, lub kurierowi przy odbiorze.

  Czy istnieje możliwość dostawy poza granicę Polski?

  Tak, wysyłamy nasze namioty za granicę, a zasady i cennik wysyłek uzależnione są od przepisów kraju, do którego towar będzie wysłany. Kwestia wysyłki zagranicznej ustalana jest indywidualnie przy zakupie.

  Czy istnieje możliwość odbioru osobistego? Jeżeli tak, to skąd mogę odebrać zamówiony namiot?

  Tak, istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy pod adresem: ul. Przemysłowa 10, 32-540 Trzebinia.

  W jaki sposób zakotwia się namiot do podłoża?

  Każdy namiot posiada stopy z otworami kotwiącymi. W zależności od podłoża, na którym ustawia się namiot, należy dokupić odpowiednie kotwy, śledzie lub kołki rozporowe.

 • Pytania pozakupowe
  Ile czasu trwa montaż namiotu?

  Montaż namiotu zależy od jego rodzaju i wielkości. Każdy produkt wyposażony jest w czytelną instrukcję, która pozwala na jak najszybsze złożenie namiotu.

  W jaki sposób zakotwia się namiot do podłoża?

  Każdy namiot posiada stopy z otworami kotwiącymi. W zależności od podłoża, na którym ustawia się namiot, należy dokupić odpowiednie kotwy, śledzie lub kołki rozporowe.

  Czy można dokupić elementy zamienne?

  Tak, w swoich magazynach mamy dostępne wszystkie elementy zamienne, które są dostępne od ręki.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam. Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie

Ok