keyboard_arrow_up

Pawilony ogrodowe

Namioty ogrodowe DasCompany

Cieplejsze miesiące zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Z tego powodu coraz częściej wybieramy ogród jako miejsce spotkań towarzyskich, a nawet wspólnego świętowania. Pogoda w naszej strefie klimatycznej bywa jednak kapryśna i może niespodziewanie pokrzyżować nam plany. Namiot ogrodowy jest doskonałym remedium na takie sytuacje. Nie tylko zapewni biesiadnikom schronienie przed deszczem i wiatrem, ale także przyniesie ulgę w upalne dni.

SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO KREATORA NAMIOTÓW Kreator

Namiot ogrodowy – nieodłączny element lata

Celebruj wyjątkowe chwile z najbliższymi w swoim pięknym ogrodzie! Jest ku temu tak wiele okazji: urodziny, imieniny, rocznice, długi majowy weekend, a nawet wakacje. Gdy pogoda bywa nieprzewidywalna lub niepewna, możesz urządzić przyjęcie w namiocie ogrodowym. Stół zastawiony ulubionymi potrawami będzie dobrze chroniony przed wysoką temperaturą, wiatrem oraz owadami.

W trosce o komfort Twoich najbliższych wybierz namiot ogrodowy z oferty Das Company. Nasze produkty cechuje bardzo wysoka jakość wykonania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i rozwiązań.

  • Dekoracyjne okna witrażowe czynią konstrukcję prawdziwą ozdobą Twojego ogrodu.
  • Wysoka odporność konstrukcji i poszycia na niekorzystne czynniki atmosferyczne.
  • Lekkość a przy tym trwałość plandeki.
  • Możliwość dokupienia poszycia szklarniowego na tę samą konstrukcję, która stosowana jest w namiotach imprezowych.
  • Łatwość montażu oraz demontażu pozwala na użytkowanie namiotu wiosną i latem. Jesienią bez trudu złożysz konstrukcję i schowasz ją w bezpiecznym miejscu (możliwość dokupienia specjalnej torby do przechowywania namiotu).
  • System Air Control zapewnia optymalną wymianę powietrza, co przekłada się na komfortowe warunki użytkowania.

Namiot ogrodowy z powodzeniem zastąpi drewnianą altanę, która jesienią i zimą niepotrzebnie zajmuje miejsce w ogrodzie. Namiot możesz w dowolnym momencie złożyć, a zwolnioną powierzchnię dowolnie wykorzystać.

Idealnie dopasowany namiot ogrodowy

Dostępny na naszej stronie kreator jest narzędziem, które pomoże Ci stworzyć idealny projekt namiotu ogrodowego. Możesz wybrać nie tylko rodzaj konstrukcji oraz poszycia, ale także określić dowolny rozmiar.

Wielkość namiotu dopasuj zarówno do powierzchni Twojego ogrodu, jak również do tego, w jakim celu chcesz wykorzystywać gotową konstrukcję. Jeśli zależy Ci wyłącznie na niewielkiej altance – wybierz namiot w najmniejszym wydaniu.

Posiadamy także namioty ze ściankami typu 2w1 z wbudowaną moskitierą. Taką konstrukcję możesz wykorzystać jako magazyn lub altanę z dodatkowym zabezpieczeniem przed insektami.

Podkategorie

Namioty imprezowe  <br />Stal + PVC

Namioty imprezowe Stal + PVC

Mobilne pawilony imprezowe to rozwiązanie dla osób prywatnych lub firm zajmujących się organizacją przyjęć plenerowych. Dawniej bankiety na świeżym powietrzu urządzane były wyłącznie w cieplejsze pory roku, przy sprzyjających warunkach pogodow ...
Namioty imprezowe <br /> Stal + PE (Letnie)

Namioty imprezowe Stal + PE (Letnie)

Wiosna i lato obfitują w wiele okazji do celebrowania z rodziną i przyjaciółmi. Każdego roku rośnie popularność przyjęć „pod chmurką”, urządzanych we własnym ogrodzie lub innym, malowniczym miejscu. W takich okolicznościach rodzi się jednak pytanie o ...