keyboard_arrow_up

Namioty weselne

Namioty weselne DasCompany

Organizowanie przyjęć weselnych w plenerze jest coraz częstszym trendem z uwagi na elastyczność wyboru miejsca. Dzięki temu świętowanie rozpoczęcia nowej drogi życia może odbywać się w romantycznej scenerii, np. w eleganckim ogrodzie zaaranżowanym w stylu angielskim. Wykorzystanie namiotu weselnego pozwoli na zadbanie o komfort uczestników przyjęcia, a także ochronę bufetu. Stwórz sprzyjające warunki do niezapomnianej zabawy!

SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO KREATORA NAMIOTÓW Kreator

Jaki namiot weselny wybrać?

Z możliwości zastosowania namiotów weselnych skorzystać mogą zarówno inwestorzy prywatni, jak również firmy wyspecjalizowane w organizowaniu przyjęć okolicznościowych. Obie grupy podkreślają, jak ważne jest to, by namiot pełnił funkcję zarówno efektywnego schronienia przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak też sam w sobie stanowił element dekoracyjny. Zatem model, który sprawdzi się w tej roli idealnie, powinien łączyć obie te kwestie.

Namiot, który pasuje do Twojego przyjęcia!

Namioty weselne Das Company umożliwiają zorganizowanie przyjęcia na dowolną liczbę osób. W zależności od tego, ilu gości zaprosiłeś, za pomocą naszego kreatora będziesz mógł zaprojektować namiot o adekwatnych wymiarach.

  • Wygodny kreator umożliwi Ci także dostosowanie wielu innych parametrów oraz możliwości. W kilka chwil stworzysz dokładnie taki namiot, jaki chcesz.
  • Lekka plandeka zapewnia gościom skuteczne schronienie przed deszczem, zaś w upalny dzień pozwala korzystać z kojącego cienia.
  • Możliwość zamówienia modelu z zastosowaną moskitierą, która zapobiega przedostawaniu się owadów do wnętrza namiotu.
  • Podpięcie wybranych ścian bocznych umożliwia stworzenie dodatkowego zadaszonego miejsca dla gości.
  • Wybór koloru maskownic łączeń ścian bocznych pozwoli na dostosowanie wyglądu namiotu np. do kolorystyki dominującej w wystroju przyjęcia.

Możesz wybrać poszycie z oknami witrażowymi – bardzo dekoracyjnym elementem, który nadaje namiotowi weselnemu wygląd kojarzący się np. z romantyczną altaną ogrodową. W słoneczny dzień pięknie doświetli wnętrze namiotu, zaś po zmroku, po włączeniu sztucznego oświetlenia, zrobi duże wrażenie na gościach przechadzających się po ogrodzie.

Podkategorie

Namioty imprezowe  <br />Stal + PVC

Namioty imprezowe Stal + PVC

Mobilne pawilony imprezowe to rozwiązanie dla osób prywatnych lub firm zajmujących się organizacją przyjęć plenerowych. Dawniej bankiety na świeżym powietrzu urządzane były wyłącznie w cieplejsze pory roku, przy sprzyjających warunkach pogodow ...
Namioty imprezowe <br /> Stal + PE (Letnie)

Namioty imprezowe Stal + PE (Letnie)

Wiosna i lato obfitują w wiele okazji do celebrowania z rodziną i przyjaciółmi. Każdego roku rośnie popularność przyjęć „pod chmurką”, urządzanych we własnym ogrodzie lub innym, malowniczym miejscu. W takich okolicznościach rodzi się jednak pytanie o ...