keyboard_arrow_up

Hale namiotowe – zastosowanie w handlu

Hale namiotowe – zastosowanie w handlu

Wykorzystanie mobilnych pawilonów handlowych to najdogodniejszy sposób na atrakcyjną ekspozycję naszej oferty – w szczególności wtedy, gdy prezentujemy ją w miejscach oddalonych od siedziby przedsiębiorstwa. Dzięki takiej możliwości zastosowania, hale namiotowe pomagają stworzyć komfortowe warunki. Sprzyjają prezentacji towarów i usług, a także rozmowom biznesowym – i to zarówno na otwartej przestrzeni, jak też w zamkniętej hali targowej. W jaki sposób można wykorzystać potencjał, jaki daje takie rozwiązanie?

 

Zastosowanie hal namiotowych w biznesie

 

Potrzebujesz mobilnego punktu handlowego, ale nie chcesz wynajmować specjalnego pawilonu na czas odbywających się niebawem prestiżowych targów? A może rozważasz wynajem pawilonu, który będzie wspierał Twoją sprzedaż w nowym punkcie dystrybucyjnym? W każdej z przedstawionych sytuacji, najlepiej sprawdzi się zastosowanie hali namiotowej. Co to za konstrukcja, jak wygląda i z czego się składa?

 

Jak zapewne się domyślasz, w roli mobilnego pawilonu handlowego nie sprawdzi się każdy namiot dostępny na rynku. Każdy przedsiębiorca dobrze wie, jak ważny jest profesjonalny wizerunek firmy. Zapewne możesz sobie wyobrazić, jak szybko i łatwo utraciłaby go firma, która zaprezentuje swoje luksusowe produkty na stoisku, które znacznie odbiega jakościowo od tego, z czym marka chce być kojarzona. 

 

Z tego powodu warto zastosować halę namiotową, która została zaprojektowana przez producenta specjalnie do pełnienia tej niezwykle ważnej roli, jaką jest wspieranie Twojego biznesu na poziomie sprzedaży.

 

Wysokojakościowe hale namiotowe Das Company to rozwiązania, na których polegają setki zadowolonych użytkowników. Dlaczego? Dowiesz się w dalszej części artykułu!

 

Jakość z wysokiej półki

 

Jaką halę namiotową zastosować w biznesie? Namioty dostępne w Das Company składają się z konstrukcji stalowej oraz poszycia wykonanego z PVC lub lekkiej tkaniny poliestrowej. Konstrukcja, w zależności od modelu oraz preferencji zamawiającego, może być dodatkowo wzmacniana – wówczas namiot rewelacyjnie się sprawdza na przestrzeni otwartej, niezależnie od pory roku, czy warunków atmosferycznych.

 

Konstrukcję tworzą stabilne rury pokryte ocynkiem ogniowym, dzięki czemu są zabezpieczone przed korozją. W zależności od modelu stosujemy także dodatkowe wzmocnienia oraz alternatywny wariant stóp umożliwiający stabilne zamocowanie na dowolnym podłożu.

 

Poszycie, jak już nadmieniliśmy, może być wykonane z tkaniny lżejszej (PE) lub sztywniejszej i bardziej odpornej na niekorzystne warunki pogodowe. Niezależnie od tego, który z materiałów wybierzesz – poszycia naszych namiotów handlowych wykonane są z zauważalną starannością i dbałością o detale.

 

Do zamówienia hali namiotowej warto posłużyć się dostępnym na naszej stronie kreatorem. Jest to narzędzie, które umożliwia maksymalne dopasowanie produktu do swoich preferencji. 

 

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wizerunku Twoich stoisk handlowych, warto skorzystać z możliwości dopasowania kolorystycznego do barw występujących w logo firmy lub identyfikacji marki. 

 

  • Wybrany kolor możesz zastosować na osłonach łączeń ścian bocznych.

 

  • Również całe poszycia dostępne są w różnych kolorach. 

 

  • Możesz także zlecić nadrukowanie na tkaninie np. logo, nazwy firmy lub nawet linii oferowanych produktów.

 

Jedną z możliwości jest pozostawienie poszycia namiotu niezadrukowanym – wówczas konstrukcja pozostanie wielofunkcyjna i uniwersalna, gotowa do wykorzystania także w innych celach. No właśnie, a w jakich celach można zastosować hale namiotowe?

 

Zastosowanie? Sprzedaż… i nie tylko!

 

Sprzedaż oraz promocja swoich produktów to główny cel, jaki przyświeca firmom decydującym się na zakup namiotów handlowych. Niezależnie od miejsca, w jakim będą wykorzystywane – czy to wolna przestrzeń, czy wnętrze dużej hali – namiot pełni wówczas niezwykle ważną funkcję. Jest miejscem, w którym toczą się wszystkie procesy związane z początkiem drogi, jaką przebywa potencjalny klient od momentu zainteresowania się Twoim produktem, aż po jego zakup. Zastosowanie hali namiotowej stworzy doskonałe warunki do prowadzenia rozmów, prezentacji, a nawet negocjacji biznesowych. 

 

Choć handlowe z nazwy, namioty tego rodzaju mogą być z powodzeniem stosowane również przy wielu innych okazjach. Latem świetnie się sprawdzą na wszelkiego rodzaju festiwalach, czy zawodach sportowych, w trakcie których zapewnią uczestnikom kojące schronienie przed słońcem, wiatrem, czy opadami atmosferycznymi. Zimą zaś hale namiotowe zastosować można nie tylko podczas kiermaszów bożonarodzeniowych, ale także na imprezach sportowych urządzanych w halach.

 

Nasze konstrukcje mogą być również wykorzystywane w roli namiotów na wystawę psów. 

Wydarzenia te przeważnie odbywają się na świeżym powietrzu – właściciele zwierząt ustawiają się w uprzednio wykupionym miejscu, prezentując poszczególne rasy psów. Namiot przynosi wystawcom oraz ich pupilom nieco kojącego cienia, a także chroni przed deszczem.

 

W trakcie wydarzeń targowych (i nie tylko), hale namiotowe zastosować można również w roli stanowiska dla pracowników firmy cateringowej, lub dodatkowego zadaszonego miejsca dla gości – np. do odpoczynku. Ciekawym pomysłem jest również urządzenie w osobnym namiocie dedykowanego kącika gastronomicznego, gdzie osoby odwiedzające Twoje stoisko z wyrobami spożywczymi, będą mogły usiąść i wygodnie je skonsumować.

 

Elastyczne rozwiązania – zastosowanie hal namiotowych

 

Wpisując w swój kalendarz nadchodzące wydarzenia targowe, zapewne zaczniesz się zastanawiać, w którą opcję warto zainwestować – kupić jeden duży namiot, czy zdecydować się na kilka mniejszych? Jeżeli uczestniczysz w różnorodnych imprezach wystawienniczych, najlepiej zaopatrzyć się zarówno w dużą konstrukcję, jak i kilka małej lub średniej wielkości.

 

Wszystko zależy od tego, w jakich targach (lub innych wydarzeniach branżowych) planujesz wziąć udział, a także jak dużą przestrzeń zamierzasz wykupić. 

 

Jeśli masz do zagospodarowania niewielkie pole – sprawa jest jasna. Jeżeli jednak wynająłeś spory kawałek przestrzeni – trzeba go umiejętnie zagospodarować. Dużą halę namiotową zastosujesz z powodzeniem np. w przypadku kiermaszów, a także wówczas, gdy prezentujesz produkt jednego rodzaju. Gdy na targach zamieszasz wyeksponować kilka różnych linii produktów, czy nawet osobnych marek – warto zadedykować każdej serii osobny namiot. Wszystko zależy od Twojego zamysłu i wyobraźni!
Poradnik DasCompany

Namiot garażowy – jaki wybrać?

Namiot garażowy – jaki wybrać?

Inwestycja w każdy typ rozwiązań, które mają nam dobrze służyć przez długi czas, często wiąże się z presją, by podjąć możliwie najlepszą decyzję. Z tego powodu starannie się do niej przygot ...

Namioty imprezowe z podłogą

Namioty imprezowe z podłogą

Urządzanie przyjęć plenerowych nie jest już trudnym wyzwaniem, od kiedy tylko istnieją namioty umożliwiające biesiadowanie w bezpiecznych warunkach. Ważnym elementem pozwalającym na komfortowe korzystanie z ...

Namioty eventowe – wynajem czy zakup?

Namioty eventowe – wynajem czy zakup?

Planując organizację eventów, a także imprez odbywających się w plenerze, zawsze na początku rozważamy kwestię miejsca. Dziś podpowiemy Ci, dlaczego zastosowanie namiotów eventowych

Namioty magazynowe – wynajem czy zakup?

Namioty magazynowe – wynajem czy zakup?

Mobilne hale magazynowe to nowoczesne, a przy tym korzystne cenowo rozwiązanie dla przedsiębiorców. Często stanowią one również znakomitą odpowiedź na sytuacje, w których potrzebna jest d ...

Hale namiotowe – zastosowanie w handlu

Hale namiotowe – zastosowanie w handlu

Wykorzystanie mobilnych pawilonów handlowych to najdogodniejszy sposób na atrakcyjną ekspozycję naszej oferty – w szczególności wtedy, gdy prezentujemy ją w miejscach oddalonych od sie ...

Pawilon ogrodowy

Pawilon ogrodowy

Do czego można wykorzystać całoroczny pawilon ogrodowy?

Choć lato już za nami, a słoneczne i ciepłe dni ustępują miejsca tym chłodniejszym – sezon ogrodowy może trwać znacznie dłużej ...

Pawilon ogrodowy

Pawilon ogrodowy

Poszycie na pawilon ogrodowy – jakie wybrać?

Namioty ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością. Pozwalają na stworzenie atrakcyjnej wizualnie altany, a nawet na urządzanie przyjęć np. ...